חדרי אמבטיה לדוגמא

חדר אמבטיה לדוגמא הוא החדר המושקע ביותר מבחינה עיצובית ותקציבית. בחברת אופק דיזיין מבינים שחדר אמבטיה לדוגמא הוא החדר שצריך להשקיע בו הכי הרבה חשיבה ומיומנות של הנדסת אנוש – לחבר בין הויזואלי לפונקציונאלי.

עלות חדר אמבטיה לדוגמא עלולה להגיע לעשרות אלפי שקלים וזאת בלי אביזרי אמבטיה נחוצים, שיכולים לרדת לטמיון בבחירה לא מושכלת של בעל מקצוע. מה עושים בחדר אמבטיה לדוגמא ?– למעשה כל מיומנויות הנדרשות בבניין: בניה בבלוקים, בניה בגבס, אינסטלציה, חשמל, חימום תת רצפתי, איטומים, ריצוף, נגרות וצביעה.

בחברת אופק דיזיין יודעים לשלב בין כל המיומנויות המקצועיות.

למשל להתקנת מערכות משוכללות של חימום ואינסטלציה. רק ניסיון של שנים יכול לתרום ליצירת חדר אמבטיה לדוגמא, עם הנדסת אנוש – פרקטיות מרהיבה. אין חכם כבעל ניסיון ולכן ייעוץ בזמן אמת יכול לחסוך הרבה עוגמת נפש בשימוש בחדר האמבטיה לדוגמא שלכם. הטיפ של חברת אופק דיזיין – רכשו את כל אביזרי הסניטציה, הברזים ואריחי הקרמיקה בהתייעצות ולפני תחילת העבודה על מנת שניתן יהיה לאתר חוסר תאימות או חריגה מהתוכניות ברגע האחרון. הקפידו לבחור קבלן שיפוצים בעל ניסיון רב בתחום, על מנת להמנע מטעויות של חוסר ניסיון.

לריצוף בשיש, עבודות גבס, או חיפוי קירות נדרשת דרגת מיומנות גבוהה יותר - בייחוד בחיתוך על פי מידה (C.T.S), על מנת שכל אריח יהיה בגודל הרצוי לפי רצון המעצב או הלקוח. כדי להגיע לשלמות של חדר אמבטיה לדוגמא צריך למדוד בשטח כל אריח ואריח. 

פיספוס של סנטימטר בהוצאת המידה יכול להביא לאיבוד חומר יקר. סוף מעשה במחשבה תחילה יביא לחדר אמבטיה לדוגמא. 

 

למאמר הבא: שיפוץ או קניית דירה למתלבטים

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט

Google+