חידושים בעיצוב הבית לקראת 2015

 

שנת 2015, שמתחילה בעוד מספר חודשים, צפויה להביא איתה, וכדרכן של שנים חדשות, לא מעט חידושים בעיצוב הבית. כמובן שלצדם, ישנו עדיין מקום של כבוד לאלמנטים הקלאסיים, השמרניים יותר, שמלווים אותנו, וכך נדמה, מאז ומתמיד, אולם זאת לצד הפתעות רבות, שבחלקן משולבות טכנולוגיות מתקדמות. הנה כמה מהחידושים שתוכלו לראות בתחום עיצוב הבית עם כניסתה של שנת 2015:

פתרונות תאורה מסוגננים

בכל שנה אנו נהנים משלל של עיצובים וחידושים הקשורים לפתרונות התאורה, שניתן לשלב בכל מרחב. בין אם מדובר בבית פרטי או בדירה קטנה, האפשרויות הן רבות ומגוונות וניתנות להתאמה באופן אישי. פתרונות התאורה החדשניים מאפשרים לנו לחסוך בחשמל, אך יחד עם זאת ליהנות מתאורה בעוצמה גבוהה. ניתן לווסת את כמות האור בהתאם לצורך וגם לבחור באפשרות של תאורה חמה או תאורה קרה. פתרונות אלה יכולים להתאים לכל אחד מחדרי הבית וגם לאזורים המשותפים, כמו המטבח, הסלון ופינת האוכל. גופי התאורה החדשים, ובניגוד לאלה שהוצעו לנו בעבר, משתלבים באופן מושלם בכל מקום ונחשבים לאלמנט דקורטיבי בפני עצמו. הם מוסיפים לא מעט לאווירה של הבית, וזאת, כמובן לצד כמות האור הנדרשת.

ריהוט איכותי, המעוצב בסגנון עתיק או כפרי

כמו בשנים האחרונות, גם שנת 2015 מביאה איתה את הריהוט העתיק והכפרי, שמלווה אותנו תקופה ארוכה. אחד היתרונות של ריהוט שכזה הוא העובדה שמדובר בריהוט שמשתלב, ובאופן מושלם, לצד כל סגנון ויוצר אווירה מסוג אחר בבית. הפריטים השונים, הלוקחים בכך חלק, יכולים להיות בסגנון ויטאג' או כאלו המעוצבים בסגנון כפרי וכוללים שימוש בעץ טבעי, למשל, בברזל וגם בזכוכית. החומרים השונים האלה יוצרים מראה נהדר בסלון ובחדרים האחרים

שילוב אלמנטים דקורטיביים שונים

כמו בשנים הקודמות, גם הפעם אפשר למצוא שלל של אלמנטים מקסימים, המוסיפים סגנון ואווירה לבית ומהווים פריטים משלימים לרהיטים הקיימים. אלה יכולים להיות ווילונות, מפות ומוצרי טקסטיל שונים, הנדרשים בכל מרחב, או עבודות אמנות למיניהן ויצירות שונות. לא מדובר, בהכרח, באלמנטים יוקרתיים מאד בעיצובם או יקרים מאד במחיר שלהם. אלה יכולים להיות פריטים זולים, המתאימים לכל כיס, וניתן להשיגם בחנויות העיצוב השונות או באלו, המתמחות בממכר פריטים ומוצרים שונים לבית.

החזרה אל הטבע

קשה להתעלם מהתפיסה העיצובית ששמה לה במרכזה את החזרה אל הטבע ומלווה אותנו לאחרונה. האלמנטים העיצוביים הקשורים אל הטבע ילוו אותנו גם בשנת 2015 והם לוקחים חלק ממגמת המודעות לשמירה על איכות הסביבה. אפשר למצוא מבחר של פריטים עיצוביים מחומרים ממוחזרים, פריטים העשויים מעץ טבעי וגם כאלה שנדמה, שבעצם השימוש שלהם, מכניסים את הטבע אל תוך המרחב הפרטי שלנו והופכים אותו לצבעוני ומיוחד יותר. אפשר לראות את זה באלמנטים הכוללים הדפסים פרחוניים, באלמנטים העשויים מחומרים המגיעים מהטבע ועוד ועוד.

לסיכום

שנת 2015 היא הזדמנות להפוך את המרחב הפרטי למושקע ומסוגנן יותר. אפשר לשלב פריטים בודדים או לרכוש מערכת חדשה של סלון וגם גופי תאורה, במקום הגופים הקיימים. אפשר להחליף את הווילונות ואת מפות השולחן במוצרי טקסטיל איכותיים וססגוניים, שיחד יוסיפו למקום לא מעט יופי ויהפכו את הבית שלכם למיוחד יותר, מכפי שהוא היה בעבר.

 

 

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט

Google+