טרנדים חדשים בעולם השיפוצים ואיך הם משפיעים על השקעות נדלן

אם אתם מתכננים להשקיע בנדלן ולשפץ אותו, הרי יש להכיר את הטרנדים האחרונים בתחום השיפוץ. במאמר שלפניכם נביא סקירה של הטרנדים האחרונים וכיצד הם משפיעים על השקעה בנדלן.

בשנת 2014 ניתן לראות לא מעט טרנדים בכל הקשור לשיפוץ נכס. אם החלטתם להשקיע בנדלן, אין שום סיבה לא לשפץ את הנכס ולעלות את מחיר הדירה. כיום ניתן לראות מגוון אפשרויות ורעיונות מקוריים וכך ניתן ליהנות מההשקעה שלכם לטווח הארוך הן מבחינת הכיס והן מבחינת החזון. ניתן לראות לא מעט רעיונות חדשים בתחום השיפוץ והנה הם:

חלל המטבח

כיום כאשר יש רצון להיכנס לתחום של השקעות נדלן, שיפוצים בנכס אינם נחשבים למילה גסה . אחד הטרנדים הלוהטים ביותר קיים בחלל המטבח. כיום כאשר המניות של תוכניות הבישול עלו וכולם רוצים לבשל כמו שפים מובלים, אין זה פלא כי יש חשיבות לעצב את המטבח כך שיתאים למטרות.  מטבח פתוח נחשב לטרנד המאפשר חופש מוחלט ותחושה אחרת בבית, כזו המאפשרת לאנשים המבשלים להרגיש כמו בתוכניות טלוויזיה שהם מבשלים לקהל. בניגוד לעבר בו המטבח היה סגור ולא נחשב לחלק מהבית, כיום המצב שונה לחלוטין ונהוג להתייחס למטבח כחלק מהבית.

 מה חדש בחדר הרחצה

אם הזכרנו את חווית הבישול במטבח, הרי כיום בתחום השיפוצים לבית נהוג לחשוב על חווית האנשים. בדומה לחווית הבישול, כך גם בחדר הרחצה נהוג להביא בחשבון אנשים שמתרחצים ואת ההנאה שלהם מהרחצה. כיום חדר הרחצה מקבל תפנית חדה ומשמעותית אשר גורמת לאנשים להישאר בחדר הרחצה לזמן ממושך יותר. מחדר שהיה נהוג לומר עליו שהוא משעמם כיום נהוג לומר על חדר הרחצה כי מדובר בחדר מעניין מבחינת עיצוב.

אז מה האפשרויות העומדת בפניכם? אחת האפשרויות העומדות בפניכם בעת שיפוץ נכס היא לבנות חדר רחצה המזכיר אתר נופש. אם בעבר היה נהוג לבנות חדר רחצה בסגנון ישן המיועד לרחצה בלבד, הרי בשנת 2014 מקובל להסתכל רחוק יותר ולהתאים את חדר הרחצה לחויה של האנשים. מה המשמעות של חדר רחצה בסגנון חדר נופש? המשמעות היא התייחסות לכל החלקים בחדר- החל מראשי מקלחת מרובים ולא רק ראש מקלחת אחד ועד לרצפות מחוממות בכל עונות השנה אשר גורמות לאנשים להרגיש טוב. באשר למדפים, היום נהוג לדבר על מדפים הבנויים בצורה מעודנת כך שהנחת המגבות תעשה בצורה נעימה. באשר לצבעים, ניתן לדבר היום על צבעים התורמים לרגיעה ויוצרים את האשליה כי אכן מדובר בחדר נופש כגון צבע כחול או אפור.

השפעה על השקעות נדלן

אם עד עכשיו הזכרנו את הטרנדים הלוהטים ביותר בענף השיפוץ, הרי עכשיו נתייחס לנושא של ההשפעה  על השקעות נדלן. אם בעבר שיפוץ היה נחשב למילה גסה הרי כיום ברור כי שיפוץ הכולל למשל החלפה של ריצוף או מטבח יכול להוסיף רבות לערך הנכס בעת המכירה. לצורך  השקעות נדלן במקומות שונים בארץ חשוב להשקיע במראה הנכס.

בתחום השקעות נדלן שיפוץ נחשב לדבר שיכול לסייע במכירה. אם פעם היה מקובל לדבר על שיפוץ במונחים של קירות מתקלפים או בתים מוזנחים, הרי כיום נהוג להרחיק לכת ולשפץ נכסי נדלן להשקעה  הכולל הזזת קירות או שינוי מקום החדרים .

בחירת חברת שיפוצים

 

על מנת לגרום לעלייה בערכו של הנכס יש לבצע את הליך השיפוץ בצורה הטובה ביותר ולהזמין חברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום. כיום קיימות חברות רבות בתחום, אבל חשוב מאד לוודא כי מדובר בחברה מקצועית שאינה מתפשרת ועומדת בלוחות זמנים וכן מבצעת בקרת איכות קפדנית.  

למעבר לפרויקטי שיפוץ של אופק דיזיין לחצו

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט

Google+