כרסום ושיפוץ ריהוט לחידוש מראה הבית

 

מעוניינים ומחפשים ריהוט וינטג' וריהוט נוסטלגי בנרות וכל מה שאתם מוצאים זה חיקויים זולים או יקרים מידי. רבים מאתנו לא יודעים כי כל מה שאנחנו מחפשים וזקוקים לו לשדרוג פני הריהוט נמצא מתחת לאף שלנו.. הריהוט הקיים יכול לשרת אותנו בדיוק כמו ריהוט חדש "דמוי ישן" או ענתיקות השוות הון עתק באופן מושלם.

שירותי כרסום ושיפוץ ריהוטים הם בין השירותים הענפים ביותר בעולם הרהיטים ברחבי העולם, והיום ניתן לצפות בו מתרחב גם בארץ. השירות החסכוני להפליא הזה, אשר מביא עמו תוצאות מפליאות ומפתיעות לא פחות יוצר חשיבה צרכנית ועיצובית חדשה שטרם ראינו וראוי שניתן עליה את הדעת.

 

פתרונות ריפוד יוקרתיים לחידוש ספות וכורסאותשירותי כרסום

ריפוד הוא נושא המתקשר באופן ישיר לתחום הטקסטיל והבדים. קל מאוד לראות את השינוי שעשוי להיראות מוטאציוני מעט בתחילה , אבל המהפך שמתחולל הוא אחד השינויים היותר מרגשים. הצפייה בפיסת הרהיט שעד לא מזמן נראה בעיניכם מאוס, משעמם וכזה שכבר עבר זמנו, הופך לנגד עינכם לפריט אופנתי, מעניין, וחשוב מכך, מקורי ובעל נראות מרגשת.

בשונה מרהיטים חדשים , באמצעות ריפוד ואלמנטים נוספים של שדרוג תוכלו ליצור רהיטים ופריטי עיצוב משלים בדומה לאלה שרהיטים בירחוני אופנה, שלטים, פרסומים וכיוצא באלה, באמצעות ריפוד ותוספות מיוחדות שניתן לקבל מבעלי מלאכה ואנשי מקצוע בתחום. מרפדיות ובתי עסק בתחום הריפוד יוכלו להעניק לכם ריפוד בעיצוב אישי על פי בקשתכם וליצור את עיצוב החלומות שלכם בעלויות נמוכות באופן משמעותי בהשוואה לריהוט חדש מאותו סגנון.

תיקון וחידוש פינות אוכל – פתרונות נגרות

פינות אוכל הם בין הרהיטים הראשונים להתחלף בתחום ריהוט הבית, גם כתוצאה מהבלאי בריהוט עצמו וגם כתוצאה מהשחיקה של העיצוב עצמו. תיקון רהיטים עשוי לעתים להראות כלא משתלם. כלומר, אם פינת האוכל עלתה לכם עד 400 שח , אכן לא כדאי להשקיע בה , אבל פינות אוכל בעלויות של אלפי שקלים ניתן להחזיר למצב הקודם ואף לשפר את העיצוב והמראה. שינוי הריפוד והנראות של רום הכיסא ומושב הכיסא יכול לתת נגיעה עיצובית מיוחדת לאזור האוכל בכלל ולפינת האוכל עצמה.

 

מראה וינטג' המחירים חסכוניים –  סדנאות אומן לשדרוג ריהוט הבית

ריהוט וינטג' באלפי או עשרות אלפי שקלים? תשכחו מזה! סדנאות אומן, נגריות, מרפדיות ועסקים שונים בתחום הפרזול והכרסום יוכלו לתת לכם מענה מושלם לשדרוג ושינוי הריהוט בהוצאות מופחתות באופן משמעותי. אז לפני שאתם רוכשים את הסלון או פינת האוכל שקרצה אליכם מעבר לפינה במרכז המסחרי, חשבו שנית על הפוטנציאל הטמון בריהוט הקיים שלכם.

 

 

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט

Google+