מחפשים קבלן שיפוצים? - כל מה שכדאי לדעת לפני

אז אתם עומדים לפני שיפוץ. ככל הנראה שכבר יש לכם תוכנית (פחות או יותר) ואתם יודעים מה השיפוץ עומד לכלול אך יש בעיה אחת קטנה.. טוב, בעצם, אם חושבים על זה, היא אפילו די גדולה – אתם לא ממש יודעים למי כדאי לפנות לביצוע העבודה.. 

הרי בטח כבר נתקלתם בעשרות של סיפורים על קבלן שיפוצים שלא עמד בלוחות הזמנים, שהתחיל את העבודה ולא סיים אותה, שגבה מחירים גבוהים מידי, שהשתמש בחומרי גלם לא איכותיים ועוד ועוד ועוד... איך לבחור קבלן שיפוצים?

אכן לא פשוט למצוא קבלן שיפוצים מקצועי, אמין ואיכותי. במיוחד במדינתנו הקטנה, שבה (לצערינו) רבים נוקטים בשיטת 'מצליח' ומנסים לגרוף כמה שיותר רווח עבור כמה שפחות עבודה. אמנם לא מדובר כאן בכל קבלני השיפוצים. אולי אפילו מדובר כאן במיעוט זניח. יחד עם זאת, גם אם מדובר במיעוט, הוא בהחלט הצליח ליצור חשש בקרב רבים בכל הקשור בהזמנת קבלן שיפוצים.

אז כדי שתהיו בטוחים ותדעו כי הקבלן שאותו אתם עומדים להזמין הוא באמת איכותי ומקצועי וכן יוכל לעמוד באופן הטוב ביותר בהתחיבויותיו, אספנו כמה טיפים לעזרתכם.

טיפים לבחירת קבלן שיפוצים: 

תיק עבודות – בקשו לראות מהקבלן שבו אתם מעוניינים תיק עבודות מפרוייקטים קודמים שביצע. כך תוכלו להיות בטוחים כי רמת העבודה תואמת את הסטנדרט המבוקש וכי אותו קבלן יוכל לספק לכם עבודה איכותית באמת.

דברו עם לקוחות קודמים – בקשו לדבר עם כמה מהלקוחות הקודמים שעבורם אותו קבלן שיפוצים העניק שירותים. נסו לשאול לגבי מעלותיו וחסרונותיו ומהי רמת שביעות הרצון מהעבודה שהוא ביצע. אין צורך להאריך בשיחה, גם שיחה של 2 דקות תספיק כדי שתבינו, ולו רק מטון השיחה, עד כמה אותו לקוח היה מרוצה.

חתמו על חוזה – "אל תדאג" ו- "יהיה בסדר" הם משפטים ידועים בקרב נותני שירות רבים בישראל. אם אתם באמת רוצים לדעת שאין לכם מה לדאוג וכי הכל באמת יהיה בסדר, במיוחד כשאתם בעיצומו של תהליך פינוי דירות, חתמו מול קבלן השיפוצים על הסכם עבודה מסודר המגדיר את כלל התתחיבויות ואת לוחות הזמנים לביצוע העבודה.

אופק דיזיין מזמינה אתכם להינות משיפוץ חלומי של פעם בחיים צרו עמנו קשר במספר: 050-2597556

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט

Google+