מטבחים כפריים - כל יתרונות הרכישה

מבין אינספור סוגי המטבחים הקיימים, אין ספק כי המטבח הכפרי משאיר תמיד טאצ' עיצובי אשר שובה את העין והלב. מטבחים כפריים מתאפיינים במספר תכונות מרכזיות אשר הופכות אותם לכה פופולאריים כמו גם לאיכותיים ופונקציונאליים באותה המידה. להלן מידע מתומצת אודות סוג מטבחים זה ויתרונותיו הרבים למשתמש.

מטבחים כפריים על טהרת העץ

כולנו יודעים כי רהיטים מעץ מלא הינם האיכותיים ביותר. ובכן, גם בכל מה שקשור למטבחים כפריים, העץ המלא שולט כאשר מספר האפשרויות לבחירת סוג העץ הינו גדול במיוחד. אלון לבן-חום? מייפל אדום? דובדבן? אגוז חום-דבש? מטבחים כפריים מציעים את כל מגוון סוגי העץ, כך שכל מטבח הופך לחוויה עיצובית בפני עצמה. העץ המלא הינו בעל ניחוח אופייני, נעים למגע, קל לניקוי ולמעשה, רק משתבח עם הזמן. יתרון נוסף של השימוש בעץ מלא ובאופן ישיר במטבחים הכפריים הוא שניתן להשתמש בכל סוג של הברגה או הדבקה על גבי ארונות מטבח אלו לרבות פרזולים כבדים ממתכת, אשר משתלבים בצורה יוצאת דופן עם הקונספט העיצובי. חשוב מאוד להדגיש כי מטבחים כפריים אינם מאופיינים בקווים "מרובעים" וישרים מדי, בדומה ל"אחיהם" המודרניים יותר, אלא מגיעים ברוב המקרים עם גימורים קעורים או קמורים כאשר העץ מאפשר לחרוט ולחרוץ אותו ללא כל קושי ביצירת דוגמאות אומנותיות.

המטבח הכפרי וידידותו למשתמש

מטבחים כפריים מעניקים מראה ביתי וחמים וכראוי לכך, מספקים כל מה שמשפחה בשלנית, זקוקה לו. המטבח הכפרי כולל הקצאת שטח רב ככל שניתן למזווה ומיקומו בצורה המיטבית. הכיריים יהיו קרובים לארון אחסון הסירים והמחבתות, יותקנו פתרונות לתלייה של כלי בישול, יישום אי במטבח ויפונה כמה שיותר שטח לעבודה על משטח השיש. המטבח הכפרי אף עשיר במגירות בגדלים שונים ומציג לראווה את הכלים המיוחדים שבו באמצעות דלתות זכוכית או מדפים חסרי דלתות. חשוב מאוד לציין כי מטבחים כפריים אינם מטבחים שאינם מתקדמים. תכנון נכון של סוג מטבח זה יאפשר לכל משפחה להציב ללא עומס את כל המכשירים ה- "מפנקים" של היום לרבות מעבדי מזון, מכונת קפה, מתקן מים לשתייה ועוד.

 

 

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט

Google+