עיצוב בתים יוקרתיים

עיצוב בתים יוקרתיים חברת אופק דיזיין מתמחה בשיפוץ וכמובן עיצוב בתים יוקרתיים משנת הקמתה ב-1995. לרוב יהיו אלו בתים צמודי-קרקע בעלי שטח ניכר, שהזמן עשה בהם את שלו ובעליו החליטו שהגיע הזמן לשדרגם למרחב מעוצב על פי הסטנדרטים העדכניים ביותר. לעיתים יהיו אלו דיירים חדשים שרוכשים נכס ותיק במטרה לשפצו ולהפיק ממנו את מירב הפוטנציאל הטמון בו, על פי רצונם וטעמם האישי.

תהיה הסיבה או הסיטואציה אשר תהיה, כאשר מדובר בשיפוץ יחד עם עיצוב בתים יוקרתיים, אופק דיזיין הינה מן החברות המנוסות, האמינות והאיכותיות ביותר שפעולות כיום בישראל. חברת אופק דיזיין, המובלת על ידי שני קבלני שיפוצים רשומים, חוברת אל מיטב משרדי האדריכלות הפועלים באזור המרכז והשרון ופועלת עמם בשיתוף פעולה הדוק על מנת להגשים את חלומו של כל לקוח ולקוח ולבנות מחדש את ביתם כבית חלומותיהם. תוכלו להתרשם בצורה הטובה יותר מסגנון העיצוב של האדריכלים המתמחים בעיצוב בתי יוקרה במסגרת גלריית הפרויקטים של עיצוב הפנים והתכנון האדריכלי באתר הבית שלהם באינטרנט, לדוגמה כאן ובאמצעות כך, להתמקד באנשי המקצוע העונים ביותר על הצרכים והטעם האישי. 


עיצוב בתים יוקרתיים

עבודת קבלן מקצועית ולא מתפשרת

ב-17 השנים האחרונות, ליוותה חברת אופק דיזיין מאות פרויקטים, כאשר עיצוב בתים יוקרתיים הופך בהדרגה לאחד מתחומי המומחיות המרכזיים שלה. אופק דיזיין מעניקים תשומת לב מיוחדת לכל חדרי הבית, מתוך היכרות מקצועית מעמיקה עם שלל האתגרים והריגושים הייחודיים המלווים את העבודה על כל חדר וחדר. החל מריצוף, אינסטלציה, חימום תת-רצפתי ואיטומים בחדרי האמבטיה, בנייה בבלוקים ובגבס בחדרי האירוח וחדרי השינה ועוד, אופק דיזיין עובדים בדרגות המיומנות הגבוהות ביותר על מנת שכל פרט ופרט יהיה לפי חזונו של המעצב ולפי רצונו של הלקוח.למאמר הבא: עיצוב דירות יוקרה

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט

Google+