עיצוב דירות יוקרה

עיצוב דירות יוקרה

אופק דיזיין מתמחים בשיפוץ וכמובן עיצוב דירות יוקרה - הפיכת דירות קיימות לחללים איכותיים ומעוצבים, התואמים את הסטנדרטים העדכניים של הדיירים, או את הסטנדרטים אליהם הם שואפים.

עם השנים, עולה רמת ההכנסה של משפחות רבות ואיתם השאיפות לשדרג את דירת המגורים למרחב המשקף את יכולותיהן הכלכליות העדכניות. למרות שראוי לבחון כל מקרה לגופו, ממליצה אופק דיזיין למשפחות רבות המצויות בפרשת דרכים זו לא לעבור דירה, אלא להפוך את דירתן הקיימת לדירת יוקרה. עיצוב דירות יוקרה ושיפוצם מביאים עימם יתרונות רבים, המעפילים במקרים רבים על רכישת דירה יוקרתית (לקריאת רשימת היתרונות המלאה ע"פ אופק דיזיין לחצו כאן).

עיצוב דירות יוקרה

פרוייקטים יוקרתיים ומעודכנים

לבנייה תוך עיצוב דירות יוקרה מספר שלבים עיקריים. כשלב ראשון, ממליצים אופק דיזיין לעבוד עם אדריכלים ומעצבי פנים מנוסים, המעבדים את צרכי הלקוח ומפיקים תכנית עבודה עבור קבלן השיפוצים. בשלב השני, מומלץ לעבוד עם קבלן שיפוצים רשום בעל ניסיון, המתמחה בפרויקטים יוקרתיים ואשר משתמש בחומרי בנייה מן האיכות הגבוהה ביותר, ללא עיגולי פינות וקיצורי דרך.

במרוצת השנים, עבדה חברת אופק דיזיין ביעילות ובשיתוף פעולה מלא עם אדריכלים ומעצבי פנים רבים, כחלק מצוות מנצח שמטרתו הייתה תמיד אחת ויחידה: בנייה תוך עיצוב דירות יוקרה ברמה הגבוהה ביותר, תוך קליעה לטעמו הייחודי של כל לקוח ולקוח. אופק דיזיין שומרת על קשר הדוק עם משרדי אדריכלות ומעצבי פנים מובילים ומתעדכנת תדיר בשיטות עבודה חדשות ובחומרי בנייה חדשים היוצאים לשוק, על מנת להעניק לכל פרויקט עיצוב דירות יוקרה את הערך המוסף לו הוא ראוי.

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט

Google+