קבלן שיפוצים - מייקאובר לדירה

 

הבית שלנו הוא המקום שבו עלינו להרגיש בטוחים, נינוחים, ונכונים להיות פשוט עצמנו. לעיתים, על מנת שנוכל להרגיש טוב בבית שלנו, ושיהיה לנו נעים לגור ולארח בו, הוא דורש שיפוץ. לפעמים נחוץ שיפוץ קטן ונקודתי, אבל פעמים רבות נדרש מייקאובר של ממש לדירה. לשם כך כדאי לפנות לקבלן שיפוצים מנוסה, קבלן שיפוצים מייקאובר לדירה!                                                           

מתי יש לשפץ את הדירה? 

במהלך החיים אנו עומדים לעיתים לפני שיפוץ הדירה. שיפוץ דירה עשוי לנבוע ממעבר לדירה שיש לשפץ אותה, רכישת דירה להשקעה שמעוניינים להעלות את ערכה לפני השכרה / מכירה, או סתם כי כבר עבר זמן, הדירה התיישנה והיא זקוקה לריענון. כאשר מחליטים על סוג השיפוץ, חשוב קודם לבדוק מה בדיוק זקוק לשיפוץ ועד כמה. למשל ישנן דירות שבהן נדרש רק מטבח חדש.

יש דירות שהריצוף הוא הבעייתי ויש כאלה שמעוניינים לחדש את חדרי האמבטיה והשירותים. אבל כאשר מעוניינים לחדש את הכל, כולל שבירת קירות, החלפת צנרת, שינוי הרצפות, שידרוג החלונות והדלתות, שיפוץ המטבח שכולל החלפת קרמיקה למטבח , חידוש חדרי האמבטיה והשירותים, ואולי עוד כמה דברים שכבר מכניסים לשיפוץ מדובר למעשה בשיפוץ מייקאובר לדירה, דהיינו שיפוץ הדורש שינוי רציני ומשמעותי בדירה.

באופן כללי, כל שיפוץ מומלץ לעבור בעזרת קבלן שיפוצים מומחה, אבל במקרה של שינוי משמעותי נדרש קבלן שיפוצים שיעשה מייקאובר לדירה, כלומר קבלן שיפוצים מקצועי ומנוסה אשר יודע לבצע שיפוץ בסדר גודל שכזה, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים והגדולים כאחד, וכן עמידה בזמנים שהוסכם עליהם. וכמובן – שבסופו של דבר תקבלו דירה יפה, באיכות גימור גבוהה, ובעיקר – לטעמכם.

חשיבות התהליך לפחות כמו התוצאה

כאשר בוחרים לשפץ את הדירה חשוב לתת את תשומת הלב גם לתהליך. מדובר בתהליך מורכב ולעיתים גם ארוך, הדורש הרבה משאבים, כוחות, זמן ולא מעט עצבים. לכן חשוב לעבור את התהליך עם אנשי מקצוע אשר יוכלו להדריך עליכם ולהקל עליכם, אבל בעיקר יהוו מקור לסיוע ולתמיכה במקרים שבהם כבר כלו כל הקיצין מבחינתכם. אנשי מקצוע שבסופו של יום – תוכלו לסמוך על שיפוטם, חוות דעתם, וכמובן – על מקצועיות עבודתם.

למעבר לטיפים לפני שיפוץ דירת יוקרה

בוחרים קבלן שיפוצים – מייקאובר לדירה מבלי להתפשר

אנו בחברת 'אופק דיזיין' מאמינים בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, ומעניקים שירות מקצועי, מנוסה, אמין ואדיב, תוך שימת לב לכל פרט ופרט במהלך השיפוץ עד לדקדוקי הפרטים הקטנים ביותר, ועמידה מדויקת בזמנים. אנו מלווים את הלקוח ליווי צמוד לאורך כל תהליך השיפוץ, ומעניקים ייעוץ והכוונה לאורך כל הדרך ובהתאם לאפשרויות העומדות בפני הלקוח. חברת 'אופק דיזיין' מנוהלת על ידי אסי ארוין, מעצב פנים וקבלן רשום ברשם הקבלנים, בעל ההסכמות הכוללות קבלן 100, קבלן שלד ומנהל עבודה – מטעם משרד התעסוקה, המסחר והתעשייה. פנו אלינו עוד היום כדי להתחיל לעבוד על דירת החלומות שלכם!

 לקבלת ייעוץ אישי חינם עם נציג מחברת אופק דיזיין חייגו 050-2597556

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט

Google+