שיפוץ או קניית דירה – טיפים למתלבטים

קבלן שיפוצים - שיפוץ דירת יוקרה

חברת אופק מאמינה שאומנם כל מקרה הוא לגופו של עניין, אך כף המאזניים שלנו נוטה לטובת השיפוץ. לא סתם שיפוץ אלא שיפוץ איכותי המותאם לצרכים. מניסיונה של חברת אופק דיזיין:

  1. בדרך כלל הדירות הישנות גדולות יותר בשטחן מדירה חדשה בעלת אותו מספר חדרים ולכן יש גמישות תכנונית רבה יותר ואפשרות להתאים לצרכים בתקציב נמוך יותר. הרבה פעמים בעת מחשבה על העברת דירה, לקוח מחפש מעבר לדירת 5 חדרים מדירת 4 שברשותו והוא איננו מודע שמבחינת שטח הדירה החדשה בת 5 חדרים זהה לשטח דירתו הנוכחית בת ה- 4 חדרים. אותו שטח המחולק אחרת.
  2. מבחינת עלויות להפתעתכם – אין הרבה הבדל: שיפוץ מאסיבי איכותי לדירה הישנה יעלה בערך אותו סדר גודל של דירה חדשה אבל – היתרון בשיפוץ הוא שהתוצר הסופי מותאם כמו כפפה ליד שלכם. בדירה חדשה סטנדרטית שמקבלים מקבלן צריך להשקיע המון כדי להגיע לנוחיות כזו ולטעם שלכם. הסטנדרט של דירות חדשות הוא בדרך כלל מאוד נמוך.
  3. כפי שמביני עניין יודעים כשבאים לקנות נדל"ן יש להתייחס לשלושת המרכיבים המכריעים: לוקשיין, לוקשיין, לוקשיין. בדרך כלל הדירה הישנה ממוקמת באיזור מרכזי יותר מדירה חדשה, עם פיתוח איזורי קיים ושירותים סביבתיים. בדירה חדשה עוברים למעשה קצת לאתר בנייה למשך כמה שנים.
  4. מבחינה חברתית – עדיפות לרשת חברתית קיימת ובעד שיפוץ הדירה הקיימת ואי העברת הילדים והמתבגרים.
  5. מה בעצם אתם צריכים ? אין לכם איפה להוריד כביסה מהיד ? אתם יכולים להעריך נכון יותר את הצרכים שלכם לאחר מגורים במשך תקופה ממושכת בדירה. יותר מאשר בתכנון עתידי עם אדריכל. קל יותר לשנות מאשר לדמיין מלכתחילה למה בדיוק אתם זקוקים במרחב המחייה שלכם. כמה פעמים מצאתם את עצמכם מייחלים לעוד נקודת חשמל על הקיר בפינה....

 

למעבר לקריאה אודות בניה איכותית לחצו

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט

Google+