שיפוץ המטבח בדירות קבלן חדשות

מטבח מעוצב, מטבח יוקרתי, מטבח שיגרום לנו להוציא את הסירים והכלים ולהכין ארוחות נהדרות למשפחה, לחברים, לאורחים מיוחדים וגם פשוט לעצמנו. המטבח הוא ללא ספק אחד החדרים החשובים ביותר בבית, הוא המקום שאליו אנחנו מגיעים כמעט בכל שעות היום, הוא המקום שבו אנחנו מבלים עם המשפחה בארוחת בוקר מהירה או ארוחת ערב שמפגישה שוב את כולם בבית אחרי יום של שגרה.

שינוי ושיפוץ של מטבח מתרחש לא רק בדירות ישנות, אלא גם בדירות קבלן חדשות בהן יש צורך בהתאמה אישית ושינוי עיצובי אינדיבידואלי. חברת אופק דיזיין מתמחה בעיצוב ובנייה של מטבחים מעוצבים, איכותיים ומותאמים באופן אישי לצרכי הלקוח.

כל האפשרויות לעיצוב מטבח בהתאמה אישית

דירה מקבלן היא בדרך כלל בעלת עיצוב אחיד. מי שקונה את הדירה מסתפק במטבח שנבחר על ידי הקבלן במהלך תהליך הבנייה או במטבח סטנדרטי שהוא בוחר מקטלוג, זאת במקרה שקנה את הדירה לפני העיצוב הסופי של המטבח. שתי האפשרויות האלו לא ממש נותנות לנו מרחב תמרון וכשאנחנו נכנסים להתגורר בדירה, אנחנו מגלים מטבח שלא תמיד תואם לציפיות שלנו או לסגנון העיצובי של שאר הבית.

שיפוץ המטבח בדירות קבלן חדשות הפך אם כך לעניין מהותי, כאשר יותר ויותר דיירים חדשים רוצים להפוך את המטבח למשהו שמבטא את הסגנון שלהם ויהיה נוח לשימוש עבורם לאורך זמן.

האפשרויות הן למעשה בלתי מוגבלות, אפשר לתכנן מטבח חדש מאפס או לשפץ את המטבח הקיים ולהוסיף לו אי או משטח עבודה מחומר ייחודי, מאבן טבעית ועד שיש, להוסיף נישות גבס לאחסון או מערכות אחסון חכם איכותיות יותר מאלו שהגיעו עם הדירה.

השלב הראשון: מתחילים בהדמייה

המעצבים של חברת אופק דיזיין אוהבים להגשים פנטזיות, אבל כל פנטזיה עיצובית מתחילה בהדמייה ותכנון נכון, שנעשים בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח. כשאנחנו משפצים מטבח, אנחנו לוקחים בחשבון את שטח הדירה והמיקום של המטבח בתוך הדירה, את אופי הדירה והסגנון המקורי שלה וגם את החלומות והרצונות של בעלי הדירה.

כל זה מתנקז להדמייה הראשונית שיוצר המעצב, שממחישה עבור בעלי הבית איך ייראה המטבח בסוף השיפוץ. היתרון הוא שאתם רואים את המטבח המוגמר כפי שיבנה וייראה בסופו של דבר, יכולים לערוך שינויים ולראות איך השינוי משפיע על העיצוב והמראה של המטבח.

השלב השני: בחירת חומרי גלם ושיפוץ המטבח

השלב השני הוא השלב המרגש, בחירת חומרי הגלם ותהליך השיפוץ עצמו. בחירת החומרים היא קריטית להצלחת הפרויקט ולכן חברת אופק דיזיין עובדת עם חומרי הבניין האיכותיים ביותר, מציעה מגוון של אפשרויות, מקרמיקה ועד משטחי עבודה, מנישות גבס ועד חיפויי קירות, הכל כדי שתוכלו להגיע לתוצאה שהכי מתאימה לכם.

 

בסוף כל התהליך, אנחנו מציגים לכם מטבח חדיש, נוח לשימוש ומותאם באופן אישי לצרכים של בעלי הדירה, שכבר לא נראית כמו דירה מקבלן, אלא משקפת את הסגנון האישי שלכם ונראית...כמו בית.  

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט

Google+