שיפוץ ואבזור דירות לקראת מעבר לבית חדש

לקראת המעבר לבית חדש

בשעה טובה חתמתם על חוזה וקיבלתם את המפתחות לדירה החדשה שלכם. קודם כל – תתחדשו! בית חדש הוא הזדמנות לסדר את הפינה שלכם בדיוק כמו שאתם רוצים, לשפץ ולאבזר כמו שאתם רואים את הבית שלכם בחזונכם. המאמר זה, בתקווה, ייתן לכם כמה טיפים קטנים רגע לפני שאתם יוצאים לדרך והופכים את הדירה החדשה מהקצה אל הקצה. שיפוץ ואבזור של דירה חדשה הם בהחלט אתגרים מורכבים, אבל אפשר לעבור את זה בקלות.

 

קובעים סדרי עדיפויות

לפני הכל עצרו וחשבו מה הדברים החשובים לכם ביותר. האם המקלחונים הקיימים בדירה במצב טוב, או שנדרש מכם לשדרג אותם? אם המטבח לטעמכם? ומה לגבי חדרי השינה? אם יש לכם תקציב גדול, אתם יכולים כמובן להשקיע זמן ומשאבים בשיפוץ כולל של הדירה ובאבזור שלה, אבל אם התקציב שלכם מוגבלת יחסית, אפשר לקבוע סדרי עדיפויות ולוחות זמנים. לדוגמה, תוכלו להחליט שלפני שתיכנסו אל הדירה תדאגו להחלפת מקלחונים ואסלות, ואל המטבח תגיעו בהמשך. או להיפך. קביעת אבני דרך תעזור לכם לשלוט בתקציב וגם תחסוך לכם את כאבי הראש הכרוכים בניהולו של שיפוץ כולל בבית.

אבזור דירות לאחר שיפוץ או בנייה

 

מה הטעם שלכם?

אחרי שקבעתם סדרי עדיפויות, אפשר להתחיל לבחון את האפשרויות שעומדות בפניכם. אם אתם מתכוונים להחליף את הרצפות בדירה, בחנו את סוגי המרצפות השונים ולמדו מה ההבדלים ביניהם. אסתטיקה היא קריטית, אבל ישנן נקודות קטנות שאפשר לפספס בדרך אם לא שמים לב. למשל, ישנן רצפות שתידרשו לנקות בתדירות גבוהה משום שהן נראות "מלוכלכות" מהר יותר, ולחלופין ישנן רצפות שיסוו את הלכלוך בצורה טובה יותר. האיכות והעמידות גם הן קריטיות בכל הקשור לבחירת סוג הרצפה, ולכן חשוב שלא תתפשרו, ושתקחו את הזמן כדי להבין מה האפשרויות שלכם – ומה הכי נכון לכם.

 

אסתטיקה וניקיון

 

אחד החדרים החשובים ביותר בבית הוא חדר האמבטיה, בייחוד משום שחדר זה אמור להיות הנקי ביותר בבית. זהו המקום שבו אתם מתנקים ושומרים על ההיגיינה שלכם, ולכן חשוב שהכיורים, המקלחונים והאסלות יהיו אסתטיים ונקיים. לכן מומלץ לבדוק את חדר האמבטיה לפני שאתם נכנסים אל הדירה ולוודא את מצב המקלחונים כפי שהושאר לכם על ידי הדיירים הקודמים. אם אתם מזהים סימנים של עובש או מקלחון מתקלף, יכול להיות שהשיפוץ שלכם צריך להתחיל כאן. כך או כך, רק לאחר שתשלימו את השיפוץ הראשוני תוכלו להמשיך למשימה הבאה והמהנה יותר – בחירת הריהוט והאבזור המתאים ביותר בשבילכם.

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט

Google+