10 טיפים לשיפוץ דירות יוקרה

דירת יוקרה הינה דירה בעלת איכויות, מיקום וסטנדרטים גבוהים יותר מדירה רגילה. בדרך כלל דירת יוקרה כוללת גם תוספות שאינן קשורות רק בדירה כמו שוער בשער הבניין, חדר כושר המיועד לחדרי הבניין וכדומה. אבל מעבר לכך, דירת יוקרה, כשמה כן היא, פשוט דירה יוקרתית. זו דירה בעלת מחיר גבוה מכיוון שהיא מעניקה איכויות גבוהות, סטנדרטים גבוהים, יוקרה ומעמד לדיירים שלה. אבל גם דירת יוקרה זקוקה לעיתים לשיפוץ, וחשוב לדעת כי יש הבדל בין שיפוץ דירה רגילה, מוצלח ויפה ככל שיהיה, לבין  שיפוץ דירת יוקרה

להלן עשרה טיפים לשיפוץ דירות יוקרה:

1. בדקו היטב מה זקוק לשיפוץ. בדרך כלל דירות יוקרה בנויות בסטנדרטים גבוהים מאד.

דאגו לבצע איטום גגות כך שהתחזוקה שלה תחזיק מעמד לשנים רבות. יכול להיות שהסיבה לשיפוץ היא הצורך להתעדכן ולאו דווקא כי משהו נהרס או נשחק. ערכו רשימה של כל מה שאתם מעוניינים לשפץ כדי לברר עלויות, זמני עבודה וכדומה.

2הקפידו לבדוק כי חומרי הגלם המשמשים את הקבלן והפועלים הינם ברמה גבוהה ואיכותית.

3.  התעקשו על קבלת אחריות עבור כל עבודה שמתבצעת, בין אם מדובר בעבודות חשמל, אינסטלציה, חיפוי או כל עבודה אחרת. כמו כן, ודאו כי קיימת אחריות גם על חומרי הגלם ומכשירים שונים המותקנים בביתכם.

4. ערכו תוכניות מסודרות וברורות לגבי השיפוץ. מומלץ לשם כך להיעזר באדריכל או בקבלן שיפוצים מתאים.

5 .  לעיתים שיפוץ דירה בכלל ושיפוץ דירת יוקרה בפרט, לא מחייב יציאה מהדירה. בררו האם ניתן להמשיך להתגורר בדירה, וכיצד יש להתנהל במידה וכן, במקביל לשיפוץ. במידה ואין אפשרות להישאר לגור בדירה יש כמובן למצוא מקום חלופי בזמן השיפוץ עצמו (במידה והדירה מאוכלסת כמובן).

6.  .בדקו שביטוח הדירה שלכם בתוקף וקבעו פגישה עם סוכן הביטוח שלכם כדי להבין כיצד מבטחים את הדירה בעת השיפוץ ולאחריו.

7 .   תכננו לוח זמנים והקפידו לעמוד בו. עם זאת זיכרו כי החיים לא תמיד צפויים ועשויים להיות שינויים לכאן ולכאן, ובכל זאת, כדאי לדבוק עד כמה שניתן בלוח הזמנים כדי לא להיגרר עם השיפוץ יתר על המידה.

8.   הקפידו לבקר לעיתים קרובות בדירה המשופצת כדי לוודא כי הכל מתנהל כשורה ולפי התוכנית עליה החלטתם.

9.    בחרו קבלן שיפוצים מנוסה , אמין ומקצועי. ככל שתוכלו לסמוך עליו יותר, כך תהליך השיפוץ יהיה קל וזורם יותר.

10.  מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע, וגם עם חברים וקרובי משפחה שעברו שיפוץ דירת יוקרה. כל אחד יכול לתת לכם טיפים שונים שיכולים להיות רלוונטיים עבורכם ותוכלו להשתמש בהם ולהיעזר בהם.

 

משפצים את הדירה ומרגישים מבולבלים?פנו אל אופק דיזיין לקבלת ייעוץ עם קבלן שיפוצים מוסמך במספר: 050-2597556

 

 

 

 

נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט

Google+