עיצובי מטבחים לדירות יוקרה

לא בכדי תוכניות הבישול ובתוך כך תוכניות כמו מאסטר שף וחברותיה הולכות ותופסות יותר ויותר זמן מסך. אנחנו אוהבים לבשל. אם זה לבני המשפחה ואם זה לחברים, הבישול הולך ותופס חלק עיקרי בחיינו.

אנו כבר מזמן לא תופסים את המטבח כחלל נידח בבית אשר מיועד רק לצורך הכנת ארוחת הערב המשפחתית, והוא הפך להיות שווה בין שווים, ביו כל חדרי הבית. ובמקרים רבים גם ראשון בחשיבותו.

למעשה המטבח הוא חלל שבו אנו מבלים חלק גדול למדי מהזמן ובתוך כך הוא הפך להיות מקום שתכנונו ובנייתו, הן מבחינה פרקטית והן מבחינה עיצובית, הם בעלי חשיבות עליונה.

עיצוב ושיפוץ מטבחים

עיצובי מטבחים לדירות יוקרה הם נישה ייחודית בתחום העיצוב בכלל ובתחום עיצוב מטבחים בפרט, שכן עיצוב של מטבח בדירת יוקרה צריך ליצור הרמוניה עיצובית גם עם חללים אחרים בבית הן אם על ידי יצירת שפה משותפת ביניהם והן אם על ידי יצירת ניגוד.

כך או כך עיצוב המטבח בדירת יוקרה הינה משימה לא פשוטה אשר מומלץ בהחלט להפקידה רק בידיים מקצועיות של מומחה המכיר את התחום מקרוב והינו בעל הידע והניסיון המתאימים.

למעבר להדמית פנים של שיפוץ דירות יוקרה לחצו

כשמעצבים ומשפצים מטבח, חשוב לשקול אפשרויות שונות שיקלו על חיינו וישמרו על חוויית השימוש במטבח חיובית, בטיחותית ובריאה. ישנם מגוון פתרונות שיכולים לסייע לנו בכך, למשל התאמת משטחי המטבח לצרכים המשתנים של כל בני הבית, שימוש בפתרונות למניעת היווצרות אבנית במים שיכולה לגרום לסתימות, ועוד. כשעושים שיפוץ או מעצבים מטבח חדש, יש הזדמנות לחשוב על כל הפרמטרים שיהיו חשובים לנו, וליישם את המסקנות מבעוד מועד.

שיפוץ מבנים וחלל הבית

אנו באופק דיזיין מתמחים כבר קרוב לשני עשורים בחידוש, עיצוב ושיפוץ מבנים באופן ייחודי המשלב התאמה פונקיונאלית לצרכיו של בעל הבית כמו גם התחשבות מירבית והתאמה עיצובית לשאר חלקי הבית תוך יצירת קונספט עיצובי מיוחד ומפתיע.

קבלן שיפוצים – בניה ירוקה

חברתנו מספקת שירותים מקצועיים, יחודיים, של בניית איכות, ניהול פרוייקטי בניה מורכבים וכמובן שיפוץ וחידוש עבור כלל לקוחותינו אשר כבר זכו לגלות כי במהלך שיפוץ אפשר בהחלט להנות גם מהתהליך עצמו ולא רק מהתוצאה הסופית.

אם גם אתם מעוניינים בעיצוב המטבח או בחידושו ולא מוכנים להתפשר על פחות מהטוב ביותר אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כבר עכשיו ונשמח לענות על כל שאלה וכמובן להפיק עבורכם תוכנית עיצובית בקונספט ייחודי ההולם את צרכיכם, את תקציבכם ואת העדפותיכם האישיות.